Prohledat tento blog

úterý 27. prosince 2016

Gelový krém, který dodá mastné pleti tolik potřebnou hydrataciI mastná pleť potřebuje hydrataci. Jakou formou ji dopřát? Třeba pomocí gelového krému, který pleť zavodní a vyživí bez mastného pocitu. 

Možná by vás ani nenapadlo, že vaše mastná pokožka prahne po vodě a je vlastně suchá. Když má výživy a vody málo, o to více se produkuje mazu a vzniká začarovaný kruh. Potřebuje lehké přípravky s nemastným složením, které se rychle vstřebají, obsahují takové složky, jako například kyselinu mléčnou nebo hyaluronovou a pokud možno zároveň zmatňují. Gelové složení je ideální. Velkou chybou je mastnou nebo problematickou pleť neustále dokola vysušovat, protože z něčeho brát vodu zkrátka musí. 


MISSHA Super Aqua OilClear Gel Cream hydratuje a zároveň kontroluje nadměrnou tvorbu mazu. Má lehkou gelovitou strukturu bez obsahu olejů. Obsahuje břízový extrakt a také kyselinu hyaluronovou, udržuje v pleti rovnováhu a osvěžuje ji. Jemně jej do pleti vklepejte jako poslední krok péče a vyčkejte do úplného vstřebání. Uvidíte, že jakmile dodáte pokožce to, po čem tolik prahla, tedy chybějící vodu, přestane se tolik mastit a zklidní se.

Žádné komentáře:

Okomentovat