Prohledat tento blog

neděle 11. dubna 2021

Oční náplasti pro rozzářený pohled

Oční okolí můžeme během pár minut povzbudit a rozjasnit. Potřebovat k tomu budeme jen speciální oční náplasti. Stačí pleť vyčisti, omýt a doladit tonerem. Následně si vyhraďte chvilku pro sebe a aplikujte náplasti. Působit se mohou nechat až 30 minut.

Rozjasňující oční náplasti MISSHASpeedy Solution Brightening Eye Patch zpevňují, hydratují, rozjasňují a vyživují oční okolí. Pomáhají redukovat tmavé kruhy pod očima a navrací pleti pružnost. V balení najdeme dva páry náplastí.

 

Hydrogelové oční náplasti MISSHA Speedy Solution Firming Gel Eye Patch se aplikují širší částí směrem k nosu, užší směrem k uším. Obsahují kyselinu lipoovou, hyaluronovu a glutathion. V balení jsou dva kusy náplastí. 


 

Dopřejte pokožce okolo očí trochu luxusu a zvýšené péče. Určitě budete nadšeni, jak jsou nápasti příjemné a odměnou vám bude rozjasněné oční okolí.


1 komentář:

  1. Musím se pochlubit... Využívala jsem oční náplasti hodně, protože jsem si vždycky přála jasný pohled jak z filmů. :) Ale co se mi pod stromečkem objevila galvanická žehlička, všechno řeším s ní. :) A hlavně mi přijde, že je to i efektivnější. Jen to chce teda tu správnou kosmetiku, aby začal ten proces galvanic spa. Takže já využívám přímo tu od Nuskinu, takže všechno funguje efektivně. Nebo v tom aspoň věřím! :D

    OdpovědětVymazat