Prohledat tento blog

neděle 3. března 2019

A zase ty černé tečky…

Boj s černými tečkami usnadňují stále noví pomocníci. K nim se přidala řada výrobků, které najdeme pod názvem A'PIEU Goblin Blackhead. Efektivně čistí problémové partie a zbavují pleť černých teček i odumřelých kožních buněk. Obsahuje mimo dalších přírodních složek i prášek z dřevěného uhlí nebo extrakt z dvouzubce chlupatého. Pleť není podrážděná, jen dokonale vyčištěná.

Čisticí tyčinka A'PIEU Goblin Blackhead Scrub Stick je vysouvací tyčinka, která kromě zmíněných složek obsahuje i meruňková a mandlová semena. Aplikuje se na problémová místa po vyčištění pleti, na navlhčenou pokožku. Nejčastěji na nos, tváře a bradu. Po jemné masáži následuje omytí vlažnou vodou.


Slupovací maska A'PIEU Goblin Blackhead Peel-Off Nose Pack efektivně zatočí s černými tečkami a stahuje rozšířené póry. Aplikuje se na nos a T-zónu, nechá působit až 20 minut a poté sloupne.
Tuhý čisticí pleťový balzám A'PIEU Goblin Blackhead Melting Balm se po promnutí v rukou mění na olej. Aplikuje se na suchou pokožku, masíruje několik minut a poté opláchne vlažnou vodou.


Peelingové tamponky A'PIEU Goblin Blackhead Peeling Pad odstraní nečistoty, odumřelé buňky a vyčistí póry. Používají se na suchou pokožku. Do tamponku se vsune prst a následuje jemná masáž pokožky. Tamponek se poté otočí na tečkovanou stranu a postup se zopakuje. Obličej nakonec opláchněte vlažnou vodou.3-fázová péče na černé tečky A'PIEU Goblin Blackhead 3-Step Nose Pack je určena na odstranění černých teček na nose. Ty eliminuje ve třech krocích.
Nejprve se po omytí obličeje aplikuje první náplast – bavlněná zahřívací s BHA kyselinami, na 20 minut. Po odstranění se nos navlhčí. Druhý krok, to je náplast s vinným extraktem. Odstraní se po zaschnutí, to je asi po 15 minutách. Poslední krok přichází po důkladném opláchnutí. Náplast s extraktem z vilínu stahuje póry a zanechá pokožku hladkou. Odstraní se po 10 až 15 minutách, zbytek esence se vťupká a nechá vstřebat. Tyto náplasti ve třech krocích se doporučuje používat jednou až dvakrát týdně.


Žádné komentáře:

Okomentovat