Prohledat tento blog

pondělí 11. prosince 2017

„Šnečí sérum“ zrychlí obnovu pleti

„Šnečí“ produkty tvoří velkou část sortimentu značky MISSHA. Patří k nim i pleťové sérum se šnečím extraktem MISSHA Super Aqua Cell Renew Snail Ampoule. Co vše umí?

Toto pleťové sérum obsahuje 65 % šnečího extraktu. Šnečí sliz je bohatý na regenerační a hojivé látky, kyselinu glykolovou, alantoin, vitaminy A,E, C a elastin. Získává se ze šneků druhu Helix Aspersa, kteří se poté opět vypouštějí na „svobodu“.


Jaký má používání séra se šnečím slizem efekt? Pokožka je vyživená, hydratovaná, bez podráždění, lépe se hojí a má rychlejší metabolismus. Vypadá zářivěji a lépe funguje její ochranná barira. Může za to nejen šnečí extrakt, ale také výtažky z ořechů, baobabu a epidermální růstový faktor (ERF).

Jak sérum nanášet

Nejprve pleť před nanesením séra vyčistěte. Ještě lepší bude, aplikujete-li chvíli před sérem toner. Třeba také se šnečím extraktem – MISSHA Super Aqua Cell Renew Snail Skin Treatment. Sérum naneste na tonizovanou pleť, „vťupkejte“ a nechte vstřebat.

Objem séra je 30 ml, což je poměrně dost. Aplikuje se praktickým kapátkem a lahvička vypadá luxusně. Můžete jím obdarovat někoho ze svých blízkých, je to určitě exkluzivní dárek, který potěší.

Žádné komentáře:

Okomentovat