Prohledat tento blog

sobota 7. října 2017

Přípravky s SPF v zimě?

Přípravky s SPF nejsou pouze ty opalovací, které si berete s sebou k vodě. To už asi víte. Možná ale v zimě na takové produkty zapomínáte, přitom SPF by měla být v tomto případě minimálně 15! Ochráníte pleť přes škodlivým zářením, předčasným zářením a pigmentovými skvrnami.

Nebezpečné UV záření na nás působí i v zimě a slunce může mít překvapivou sílu. Na horách jsou krémy a balzámy na rty s SPF doslova nutností, proto si je přibalte s sebou. I když je slunce pod mrakem, neznamená to, že ochranu před ním nepotřebujete.

Nejen opalovací krémy mají SPF. Dnes už s tímto ochranným faktorem seženeme i další kosmetiku: denní krémy, balzámy na rty, make-up, BB krém…

Značka Missha při výboji svých produktů na obsah SPF dbá. Není problém se vybavit kompletně přípravky, které minimálně faktor 15 mají. Pro příklad to mohou být:

Rtěnka MISSHA Signature Glam Art Rouge s SPF 15


Make-up MISSHA M Magic Cushion Moisture s SPF 50MISSHA M Signature Real Complete BB Cream s SPF 25Balzám na rty MISSHA M Essential Care Lip Treatment s SPF 15


Multifunkční celoroční ochrana před sluncem MISSHA All Around Safe Block Essence Sun s SPF45Kromě ochranného faktoru pleť vyžaduje větší hydrataci a výživu. Možná po zbytek roku nemáte s pletí problém, ale v zimě vás potrápí šupinky a zarudnutí. Nebojte se pak sáhnout po přípravcích pro citlivou pleť. Nezapomínejte na doplňkovou péči v podobě séra, masky nebo kůry, občas pokožce dopřejte něco navíc.


Žádné komentáře:

Okomentovat