Prohledat tento blog

sobota 16. září 2017

Praktické ubrousky nejen na čištění pleti

Kosmetické ubrousky nám usnadňují život. Jsou vždy po ruce a mohou mít zajímavé využití. Někdo s nimi dokonce uklízí. V sortimentu značky Missha najdeme řadu ubrousků s různorodým posláním. Osvěží, vyčistí pleť, zmatní mastné vlasy….Vzít si je můžete i na dovolenou. Ale pozor, tyto ubrousky po použití patří do koše, nesplachujte je do toalety! Nezapomínejte na důkladné uzavření balení, aby ubrousky nevysychaly.

Osvěžující čisticí ubrousky

Skvělé čisticí ubrousky MISSHA Super Aqua Perfect Cleansing Oil In Tissue jsou svěží a obsahují oleje, které pomohou pleti od líčidel. Důkladně s nimi odstraníte make-up i nečistoty. K hlavním složkám patří rostlinné oleje a modrý lotos. Hodí se k odlíčení doma i na cestách.


Hydratační čisticí ubrousky

Ubrousky z řady Super Aqua MISSHA Super Aqua Perfect Cleansing Water In Tissue obsahují hydratační částice. Důkladně odstraňují nečistoty, nenarušují hydratační film pokožky a jsou hypoalergenní. Ve složení najdeme modrý lotos i aloe vera.


Ubrousky po opalování

Ubrousky MISSHA All Around Safe Block Sun Cleansing Tissue z pokožky odstraní zbytky opalovacích krémů a olejů, stejně dobře jako maz a pot. V létě jsou nenahraditelné. Vhodné jsou i pro citlivou pokožku, nezanechávají pocit lepkavosti a ve složení najdeme rostlinné extrakty.

 

Deodorační ubrousky

Ubrousky na tělo s deodoračním účinkem MISSHA Pposong Deo Tissue jsou výborné hlavně v parných a náročných dnech. Určeny jsou hlavně na otření podpaží a dalších míst, která se potí. Obsahují extrakty zeleného čaje a lékořici. Jejich jemná květinová vůně osvěží a neutralizuje zápach.

 

Ubrousky pro mastící se vlasy

Mastí se vám vlasy? Nemůžete si je právě umýt? Zkuste je zmatnit pomocí ubrousků. MISSHA Pposong Hair Dry Tissue jsou určeny právě pro mastící se vlasy, které zmatní a osvěží. Je to vlastně suchý šampon v ubrouskové podobě. Maz odstraňují setřením vlasů a mají i stylingový efekt. Zplihlým vlasům navíc dodají na objemu. K použití vůbec nepotřebujete vodu.
Žádné komentáře:

Okomentovat