Prohledat tento blog

pondělí 26. října 2015

Tekuté rtěnky s okouzlujícími barvami a výjimečnou výdrží rozzáří vaše rty

Dopřejte svým rtům zářivé barvy a zároveň i výživu a hydrataci. Máte rádi tekuté rtěnky? Možná jste s nimi měli zatím jen nevalné zkušenosti a barva šla ze rtů rychle dolů. Tekuté rtěnky Missha ale mají výjimečné je složení, díky kterému vydrží barva na rtech třeba i celý den.


Líbilo by se vám nanést rtěnku ráno a ještě večer ji mít na rtech? S rtěnkou Missha Painting Rouge to bude realita. Nanášení je snadné jakou lesku na rty a výdrž excelentní.

Tekuté rtěnky Missha Painting Rouge mají úžasně živé a krásné barvy, které vás nadchnou. Výjimečná je i jejich textura díky jedinečnému složení. Po nanesení se těšte na velmi lehký pocit na rtech, které budou zároveň vyživené a hydratované.

Řada Chiffon obsahuje šifonový prášek, olej z palmových semen a bambucké máslo.


Řada Syrup obsahuje syrup coating polymer pro hedvábný pocit na rtech, olivový a rozmarýnový olej.Stačí jediné lehké nanesení a vaše rty budou nejen krásně barevné, ale také vyživené a nemusíte se bát, že by rtěnka na rtech nepříjemně vysychala. Volit můžete z několika módních odstínů, nebudete vědět, který dřív.

Žádné komentáře:

Okomentovat