Prohledat tento blog

neděle 26. září 2021

Podkladové báze pro dokonalou pleť

Podkladová báze (neboli primer) připraví pleť na další produkt. Ten déle vydrží a lépe vypadá. Proto se určitě vyplatí přidat v líčení jedne krok navíc a bázi použít.

Při profesionálním líčení se báze používá vždycky. Vy ji vybírejte podle typu pleti a účelu, za kterým ji hodláte použít. Potřebujete efekt rozjasnění, nebo spíše zmatnění? Vyžaduje vaše pokožka nálož hydratace? Chcete povrch pleti vyhladit a zdokonalit jeho strukturu? Některé produkty mají úžasný efekt.Báze bývá bezbarvá a připraví pokožku na make-up, BB krém či CC krém. Prodlouží životnost líčení na maximum. Dokáže vyhladit nerovnosti a vyzmizíkovat nedokonalosti. Nanáší se mezi krémem a make-upem. Pěstící produkt nedoporučujeme vynechávat! Podkladové báze fungují na efekt, nenadopují pokožku účinými látkami. Značky MISSHA a A'PIEU mají v nabídce řadu podkladových bazí. Zmínit můžeme rozjasňující podkladovou bázi, bázi se zlatem, matující bázi, podkladovou bázi speciálně pod BB krém, pro dokonalou strukturu pleti, hydratačnní bázi.

Určitě je lepší mít primer i make-up ze stejné produktové řady, pokud jsou v nabídce oba produkty. Pak se vzájemně nejlépe doplní. 
Žádné komentáře:

Okomentovat