Prohledat tento blog

pondělí 21. června 2021

Esence pro zářivou barvu vlasů

Rychlá ztráta intenzity barvy trápí spoustu žen. Je potřeba se o barvené vlasy řádně starat, třeba pomocí vlasové esence MISSHA Color Lock Hair Therapy Cream Essence.

Vlasová esence v tubě pozitivně červené barvy o objemu 100 ml je výživnou bombou pro vaši hřívu. Stará se nejen o krásu barvy, ale také celkově o stav vlasů a jejich ochranu během stylingu.

K hlavním ingrediencím patří olej z malinových semínek. Ten je doplněn olejem z borůvek a euterpe brazilské. Esence pečuje o barvené vlasy, stará se o živost barvy a její lesk. Dlouhotrvající efekt barvení určitě potěší každou ženu. Zárolveň chrání vlasy před ztrátou vlhkosti během tepelné úpravy. Pokrývá totiž povrch vlasu hair barrier komplexem. Tato ochranná vrstva spolu se správným pH udrží barvu jasnou po dlouhou dobu. Berry komplex vlasům dodává lesk, energii a hedvábný vzhled. Vaše hříva bude hladká, hydratovaná a se zářivou barvou.

A jak esenci správně používat? Po umytí vlasy vysušte ručníkem a naneste do nich přiměřené množství produktu. Nechte uschnout.


Žádné komentáře:

Okomentovat