Prohledat tento blog

pondělí 24. května 2021

Terapie pro poškozené vlasy

 Pokud chcete zachránit vaše poškozené vlasy a užívat si znovu jejich zdravý vzhled, měli byste podniknout komplexní kroky. Řada přípravků MISSHA Damaged Hair Therapy vám bude průvodcem v procesu obnovení krásy vaší hřívy.

Řada zahrnuje vše, co budete potřebovat: šampon, esenci, masku, mléko, olej, sprej... Můžete své vlasy hýčkat jako v salonu. 


Produkty obsahují biotin pro pružnost a lesk, med pro dodání proteinů, ceramid pro hydrataci. V některých najdeme komplex rostlinnných olejů, které vytvoří ochrannou bariéru a bojují proti třepení konečků.

Šampon má ideální pH, pečuje tedy i o pokožku hlavy, která je základem pro krásnou hřívu. Po umytí šamponem přichází na řadu péče, která se smyje po pětiminutovém působení.

Jednorázovou výživu můžete svým vlasům dopřát pomocí masky, která využívá působení tepla. Stačí ji na vlasy nasadit jako turban, jemně promasírovat, nechat působit až 20 minut a poté opláchnout.

Na umyté a vysušené vlasy můžete aplikovat esenci, sprej nebo olejíček. Každý produkt má něco do sebe a všechny dohromady dokážou s vlasy zázraky.


 Žádné komentáře:

Okomentovat