Prohledat tento blog

pondělí 8. června 2020

Zlato a mořský kolagen pro vypnutí pleti

Chcete do sebe zainvestovat na tom správném místě? Bojujete s prvními nebo s hlubšími vráskami? Produkty s 24K zlatem a mořským kolagenem si zamilujete!

Proč právě zlato v pečující kosmetice? Má antibakteriální a antioxidační účinky, rozjasňuje, pleť je díky němu vitálnější a elastičtější. Kolagen spolu s kyselinou hyaluronovou zvyšují pevnost, pružnost a hydrataci. Redukují vrásky a udržují pokožku v kondici.

Jaké produkty v řade najdeme

Prémiová čisticí pěna se nanáší na navlhčenou pleť, jemně vmasíruje a opláchne. Dokonale odstraní nečistoty.Noční zpevňující  pleťová maska v balení po 20 pytlíčcích se velmi snadno používá. Má gelovou texturu a aplikuje se na tvář jako poslední krok péče před spánkem.Jednorázová plátýnková maska se nechává působit 20 minut a poté se sejme, zbytek esence vmasírujete do pokožky.Prémiový filler dokonale zvyšuje elasticitu. Hned po aplikaci se pleť znatelně vypne a vrásky jsou méně viditelné. Zakoupit můžete celou sadu s krémem, fillerem a jeho miniaturou.Dárková sada prémiového hydratačního krému se zlatem a kolagenem obsahuje gelový krém, miniaturu intezivně vyživujícího krému a miniaturu filleru.Druhá dárková sada obsahuje intezivně vyživující krém v plné velikosti, miniaturu gelového krému a miniaturu filleru.


Žádné komentáře:

Okomentovat