Prohledat tento blog

středa 16. srpna 2017

Hypoalergenní řada pro citlivou pleť

Některé složky kosmetiky mohou dělat citlivějším jedincům potíže. Alergická a citlivá pleť ocení péči v podobě hypoalergenní kosmetiky, která problémové složky neobsahuje. A takovou řadu má i značka Missha. Její název je Near Skin LAB. Dokáže pleti poskytnout řadu kompletní péče od vyčištění až po oční krém.


Obsahuje přírodní složky s hypoalergenním konzervačním systémem, ideální pro pleť citlivou na vnější vlivy. Před vnějšími faktory chrání pleť extrakt z řas. Ztrátě vlhkosti zabraňuje u všech produktů této řady hydratační faktor „Baby NMF complex“.

Po umytí tváře přichází na řadu pleťový toner MISSHA Near Skin Moist Lab Toner. Ten pokožku zklidní po odlíčení, hydratuje ji a vyhladí.

Hypoalergenní pleťový krém poskytuje citlivé a suché pleti pořádnou hydrataci díky hustému hydratačnímu základu.Pleťová emulze MISSHA Near Skin Moist Lab Emulsion zpevňuje hydratační bariéru. Hypoalergenní esence pokožku zklidňuje a také se stará o doplnění hydratační bariéry.

K péči o citlivé a suché oční okolí poslouží skvěle hypoalergenní oční krém MISSHA Near Skin Moist Lab Eye Cream. Určitě na tuto oblast nezapomínejte a věnujte jí mimořádnou pozornost.
1 komentář:

  1. I am sure this article has touched all the internet viewers, its really really fastidious post on building up new webpage. aol email login

    OdpovědětSmazat