Prohledat tento blog

pondělí 21. listopadu 2016

Proč nevyzkoušet barevné oční linky?


Novým nepřehlédnutelným trendem jsou barevné oční linky. Vídáme je na celebritách i „obyčejných“ ženách a dívkách. Kdo chce oživit barvičkami své líčení, určitě by neměl na linky zapomenout.  A to nejen v létě, skvěle rozjasní í i pošmourný zimní den.

S barvami jde krásně experimentovat a hrát si. Začít můžete s nějakou méně nezvyklou, třeba s tmavě modrou linkou. A jakmile si na ni zvyknete, můžete jít do něčeho odvážnějšího. A kdo si netroufne je nosit běžně, může je zkusit alespoň na party.U linek se fantazii meze nekladou. Jakmile se je naučíte precizně vykreslit (což může být zezačátku trochu problém, ale nebojte, při troše cviku a dostatku trpělivosti to zvládne nakonec každá), dají se s nimi dělat divy. Co třeba dvě barevné linky nad sebou?

Nedaří se vám linka? Zkuste ji začít od středu oka k vnějšímu koutku, a teprve poté domalovat její vnitřní část. Řasenku nanášejte až na závěr. Určitě nechcete vypadat zmalovaně, proto k výraznému očnímu líčení volte méně výraznou rtěnku.

Barevné mohou být linky na horním víčku i na víčku spodním. Nezbývá než malovat a malovat, určitě najdete svůj vlastní styl, nebo pokaždé vytvoříte zcela originální líčení. Linka na horním víčku a spodním linka mohou být každá odlišně barevná. Bát se nemusíme ani světlých linek.
Barevné linky se dají vytvořit štětečkem a navlhčeným očním stínem, někdo dá přednost přímo barevným linkám. Vyzkoušejte skvělé tekuté voděodolné linky s aplikátorem, díky kterému to půjde skoro samo.


Tekuté linky jsou k dispozici třeba v tmavě modré, jemně zlaté, khaki zelené nebo matné vínové.


Alternativou klasických očních linek v tužce jsou gelové oční linky s krémovou texturou, se kterými se pracuje podobně. Obsahují i diamantový prášek a bambucké máslo. Na výběr je několik barev, zajímavá je například Raspberry Ade.


Žádné komentáře:

Okomentovat